• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sincan.ilcemuftulugu
  • https://plus.google.com/u/0/104360793197134850510/videos
  • https://twitter.com/SINCANMUFTULUGU
         
 SİNCAN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ         




















ÖNCEK MÜFTÜLERİMİZ

     

                                         

OSMAN ŞENER 
(21.03.2012 - Halen Görevde)
 ABDULKADİR TOKPUNAR
(11.07.2007-02.01.2012
AHMET DURMUŞ
(09.05.2007 - 05.07.2007)
   
ABDURRAHMAN BİNBİR
(18.10.2002 - 30.05.2003
HÜSEYİN TAMER
(07.12.1992 - 10.11.2002)
   
NİYAZİ MORGÜL
(30.07.1985 - 01.06.1988)
MEHMET ZEKİ ARSLAN

           


Yorumlar - Yorum Yaz


İÇERİK
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam96
Toplam Ziyaret284014